Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЧАСОВНИК SPOVAN BEYOND BK SPOVAN

Број на Артикл: 6970073440895
ден 8.990,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

 • Алтиметар
 • Барометар
 • Компас
 • Дигитален
 • Термометар
 • Временска прогноза
 • Аларм за секој час
 • Хронометар
 • Одбројување
 • Дневен аларм
 • Двојно време
 • Време, минута, месец, датум, недела
 • 12 / 24h формат
 • Атмосферски притисок, висина, температура, 24-часовен графикон на промена во отчитувањето
 • Позадинско светло на екранот
 • Прилагодлив контраст на екранот (10 степени).
 • Индикатор за слаба батерија
 • До 50 м водоотпорен / 5 атмосфери
 • Димензии: 45 x 8,8 мм.
 • Тежина: 77 гр.
 • Метално куќиште, силиконско ремче

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти

Ако сакате повеќе