Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Часовник Navy Seals Colormark 3050 Black|Black Luminox

Број на Артикл: XS.3051.BO.1

Регуларна цена: ден 16.500,00

Специјална цена: ден 8.250,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Технички спецификации:

 • Функции: Време/Дата
 • Движење (технологија): Quartz
 • Дијаметар: 44.00 mm
 • Материјал: Армиран карбон PC
 • Ротирачка глава: 1-Way Diver
 • Позадина: Поклопец со штрафови
 • Основа: Заптивка со двојна заштита
 • Водоотпорност (m/ft/atm): 200 / 660 / 20
 • Кристал/Стакло материјал: Посебно зајакнат минерал
 • Материјал на ремче: Гума / Силикон / PU
 • Тежина: 56 g

Посебна понуда! Доколку купите часовник Luminox за само 1 денар може да добиете Тактичко Пенкало Luminox TACTICAL PEN (JAC.L032) или Нараквица Luminox PARACORD BRACELET (JAC.L035)!

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти