Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЧАСОВНИК GST-W130C-1A КАСИО

Број на Артикл: 15698
ден 12.990,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Предницата на овие комбинирани аналогно-дигитални модели имаат различни мали делови кои создаваат повеќедимензионален преносен систем. Авто LED светло обезбедува доволно осветлување за лесно читање во мрак.

  • Соларно напојување
  • Безжична врска со паметен телефон преку Bluetooth®
  • 5 мултифункционални аларми
  • Осветлување со LED сијаличка
  • Отпорен на удари
  • Стоперка
  • Откако еднаш ќе се подеси точното време во Европа, САД, Јапонија и Кина, прима соодветни сигнали и го подесува времето без оглед каде сте
  • Водоотпорен до длабочина од 20 бари согласно ISO 22810
  • Димензии на кутијата: 59,1 x 52,4 x 16,1 mm
  • Тежина: 104 g

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти