Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЧАСОВНИК GBD-100-1A7 КАСИО

Број на Артикл: 19958
ден 9.990,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Ова се најновите модели на G-SHOCK MOVE спортски часовници, сега со можности за Bluetooth® што овозможува континуирана врска со паметен телефон.

Овие часовници можат да се поврзат со GPS на паметен телефон за побрза калибрација на мерењата на растојанието, овозможувајќи попрецизни мерења на растојанието при трчање, дури и за време на употреба без телефонска врска.

  • Осветлување со LED сијалици
  • Отпорен на удари
  • Водоотпорен до длабочина од 200 метри
  • Димензии на кутијата: 55,9 x 49,3 x 15,3 mm
  • Тежина: 69 g
  • Живот на батеријата: околу 2 години на CR2032
  • Димензии: 58.2×49.3×17 mm
  • Материјал: смола / алуминиум
  • Минерално стакло

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти