Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЧАСОВНИК GST-410-1A КАСИО

Број на Артикл: 16574
ден 10.990,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

G-SHOCK го носи целиот нов дизајн на линијата G-STEEL. Предницата на овие комбинирани аналогно-дигитални модели имаат различни мали делови кои создаваат повеќедимензионален преносен систем. GST-410 има рамка од нерѓосувачки челик со цврст изглед и стилско нијансирање.. Карактеристиките вклучуваат стоперка со временски капацитет од 1.000 часа и отпорност на магнетизам ISO764 која го штити часовникот од магнетни полиња генерирани од телефон или компјутер. Авто LED светло обезбедува доволно осветлување за лесно читање во мрак.

  • Осветлување со LED сијаличка
  • Отпорен на удари
  • Стоперка
  • Водоотпорен до длабочина од 200м
  • ISO764 отпорност на магнетни полиња

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти