Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЧАСОВНИК GA-1100-1A1 КАСИО

Број на Артикл: 16481
ден 12.990,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

  • Осветлување со LED сијаличка
  • Отпорен на удари
  • Водоотпорен до длабочина од 200м
  • Дигиталниот компас ги мери и прикажува правците како една од 16-те мерни точки од интервалот 0 - 359 степени, мерна единица 1 степен и 60 секунди континуирано мерење и покажување кон север
  • Двонасочна калибрација
  • Корекција на магнетна деклинација
  • Меморија
  • Двоен сензор (висинометар/барометар, термометар)

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти