Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Торба Small Medic Pack Tasmanian Tiger

Број на Артикл: 7787
ден 3.090,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Мала и компактна торба за медицински комплет. Може да се носи на рамо и на половина. Главната преграда се отвара целостно што дозволува брз и лесен пристап до медицинските препарати и инструментите. Предниот панел дозволува закачување и пренесување на ампули. Molle системот од двете страни дозволува закачување на дополнителни мали модули или додатоци.

 

  • Димензии: 26 x 14 x 11 см.
  • Тежина: 0.480 кг.
  • Материјал: Cordura 700 DEN

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти