Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЈАКНА JACKAL QSA™ JACKET - SHARK SKIN Helikon-Tex

Број на Артикл: BL-JCK
ден 2.890,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Карактеристики:

Издржлив надворешен слој за заштита од ветер и вода во умерени услови. Брзото сушење, двослојната кожа од ајкула со DuPont ™ Teflon® премаз, обезбедува соодветни перформанси и ја одржува соодветната пропустливост за време на активности кои бараат издржливост. Внатрешноста на јакната е поставена со мек волнен материјал и мрежа за удобен контакт со кожата. Системот Quick Side Access ™ овозможува лесен пристап до футролата и друга поставена опрема. Оваа јакна е посебно наменета за тајни операции.

Quick Side Access ™ (QSA ™) е уникатен систем кој гарантира брз и удобен пристап до сите тактички додатоци монтирани на половината. Поради ергономските решенија што се применуваат во QSA ™ системот, можете да посегнете по пиштол, парализатор или кој било друг додаток во едно непречено движење, што во голема мера го зголемува времето на реакција во ситуации кои се опасни по живот. Покрај тоа, благодарение на изгледот Quick Side Access ™ (QSA ™) е совршено прилагоден за активности што се изведуваат во урбани средини.

Материјал: 100% полиестер

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти