Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Футрола Polymer Holster Z1250 Beretta 92 IMI Defence

Број на Артикл: Z1250
ден 2.790,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Десно рачна футрола направена од издржлив црн полимер, со комфорно обликувана форма. Седи каде што вашиот вашиот показалец седи на чкрапецот на готовс позиција и има задржување со нула време на ослободување. Едноставно притиснете ја рачката и извадете го оружјето. Може да ротира за 360 степени. Се прилагодува со едноставен клуч. Дизајнирана е за воени лица и полициски припадници, а одлична е и за цивили и пензионирани офицери

 

  • Boja: Црна
  • Должина: 8 cm
  • Висoчина: 14 cm
  • Тежина: 175g

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти