Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Шатор Blackthorn 2 Hunter Green Highlander

Број на Артикл: TEN132
ден 6.290,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Компактен и многу лесен, овој авантуристички шатор е одличен за велосипедисти, планинари и кампери. Брзо и лесно се мести и доаѓа заедно со компресиона торба за пакување за да не зафаќа многу место.

 
 
 • Надворешен материјал: 190T дишлив полиестер со водоотпорна полиуретанска облога
 • Внатрешен материјал: 190T дишлив полиестер
 • Подлога: Издржлив полиетилен
 • Обложени шевови: Да
 • Хидростатичка глава: 2000mm
 • Време на местење: 5 minutes
 • Надворешни димензии: L:330 x W:170 x H:100cm
 • Внатрешни димензии: L:215 x W:145 x H:90cm
 • Стапови: 7.9mm фиберглас
 • Големина на пакување: 55 x 15 x 15cm
 • Тежина: 3Kg

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти