Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Нож Walther Subcompanion Knife Walther

Број на Артикл: 5.0719
ден 1.480,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Walther Sub Companion Folding Knife е одличен нож на преклопување за секоја прилика. Тој содржи сечило направено од 440 Не'рѓосувачки Челик кое може да изврши речиси секаква работа. Копчето за отварање со палецот работи подеднакво добро без разлика дали ќе ракувате со левата или десната рака, додека рачката од полимер има одлична текстура за цврст фат.

  • Материјал на сечилото: 440 Не'рѓосувачки Челик
  • Материјал на рачката: Полимер
  • Должина на сечилото: 74 mm
  • Целосна должина: 174 mm

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти