Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Блуза Recon Half Zip Fleece LS 5.11

Број на Артикл: 72045
ден 2.790,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Оваа блуза со половичен патент е направена од лесна волна со густина од 178 г/м2. Одржува оптимална температура, предвидува слобода на движењата, благодарение на фалтата која се наоѓа по целата должина на пазувите. Предниот патент овозможува прилагодување на топлината. Блузата може да се користи како прва или како среден слој на облека. Џебот на градите може да користи за чување на потребната опрема за вас, без никакви проблеми. Блузата има рамни рабови и пријатна ткаенина во внатрешноста.

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти