Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Обувки Black Eagle Athletic 10 MID Haix

Број на Артикл: 300002

Регуларна цена: ден 9.290,00

Специјална цена: ден 6.503,00

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Haix Black Eagle Tactical 10 High се спортски обувки со Gore-Tex водоотпорна и дишлива мембрана. Тие се новата генерација обувки со Gore-Tex за максимален комфор со исклучителна заштита против лизгање и сложен дизајн на основата кој вклучува десет слоеви. Основите имаат стабилизирачки елемент за впивање и враќање на енергијата. Серијата обувки Black Eagle поставуваат нови стандарди за удобност, кои се подготвени да одговорат на вашите потреби и барања.

  • Надворешен материјал: Водоотпорна кожа
  • GORE-TEX технологија: Овие Haix обувки имаат трослоен Gore-Tex слој од водоотпорен и дишлив материјал. Оптимален комфор на секаква температура, во сите сезони и при долга употреба. Зголемена хемиска заштита.
  • Анатомска влошка: Лесно ја апсорбира потта и влагата, анатомски обликувана, менлива, може да се пере и нуди одлична апсорпција на влага, како и брзо сушење.
  • Haix Climate System: Систем за комфор при секакви климатски услови.
  • Ѓон изработен од десет слоеви.
  • Обувките од серијата Black Eagle се антистатични изработени според стандардот EN ISO 20347:2007
 
СИТЕ ОБУВКИ ОД БРЕНДОТ HAIX СЕ СО ДВЕГОДИШНА ГАРАНЦИЈА!

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти