Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Батериска Лампа tactical 250 Flashlight Umarex

Број на Артикл: 3.7064

Регуларна цена: ден 1.990,00

Специјална цена: ден 1.090,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Високо успешниот модел на батериска лампа е унапреден со овој модел. Лед светилка, поголема издржливост на лампата, помала консумпција на батаријата и зрак од 250 лумени. Сето ова во алуминиумско куќиште кое лесно пасува во вашата рака.

 

  • Моќност - 250 лумени.
  • Должина: 12.0 см.
  • Тежина без батерии: 0.128 кг.
  • Батерии: 2 x CR123 (3 V)

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти