Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Батериска лампа Pro NL20 Umarex

Број на Артикл: 3.7089-1
ден 490,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Walther Pro NL20 лампа ви носи светлина од 20 лумени. Со лесно алуминиумско куќиште секога ќе биде со вас. Доаѓа со прстен за на клуч и батерии.

 

  • Моќност - 20 лумени.
  • Граница на светлина 20 метри
  • Должина: 4.5 см.
  • Дијаметар: 2.2 см.
  • Тежина без батерии: 0.086 кг.
  • Батерии: 4 x AG13 Alkaline 1.5V (equivalent LR44)

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти