Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

БАТЕРИСКА ЛАМПА OLIGHT R20 JAVELOT OLIGHT

Број на Артикл: R20J
ден 6.890,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Карактеристики:

  • Компактна, може да се полни, со излез од 900 лумени.
  • Тежи само 86 g и има извонредно компактна големина
  • Направена е од цврст алуминиум кој се користи во авиоиндустријата, со литиумска батерија што може да се полни со Micro-USB 
  • Специјални оптички леќи за мека и балансирана светлина
  • Дострел на зракот: 314 метри
  • Јачина на светлина: 24700 кандели
  • Времетраење: од 2,5 до 100 часа
  • Водоотпорна: IPX8

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти