Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

БАТЕРИСКА ЛАМПА OLIGHT I1R 130 LMN OLIGHT

Број на Артикл: I1R-EOS
ден 2.290,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Карактеристики:

  • I1R EOS е малечка LED светилка за на привезок за клучеви, која може да се полни по секое празнење, со излез од 5 до 130 лумени.
  • Тежи само 12 g и има извонредно компактна големина
  • Направена е од цврст алуминиум со литиумска батерија што може да се полни со Micro-USB 
  • Специјални оптички леќи за мека и балансирана светлина
  • Дострел на зракот: 57 метри
  • Јачина на светлина: 730 кандели
  • Времетраење: од 20 минути до 7 часа
  • Водоотпорна: IPX8

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти