Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Батериска Лампа LD12 LED Fenix

Број на Артикл: 1802129

Регуларна цена: ден 4.290,00

Специјална цена: ден 3.432,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Fenix

  • Максимална моќност - бела светлина: 125 лумени, 2.20 часа.
  • Висока моќност - бела светлина: 65 лумени, 4.45 часа.
  • Средна моќност - бела светлина: 30 лумени, 10.15 часа.
  • Ниска моќност - бела светлина: 3 лумени, 100 часа.
  • Должина: 10.5 см.
  • Дијаметар: 2.2 см.
  • Тежина без батерии: 0.054 кг.
  • Батерии: 1 х AA

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти