Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

БАТЕРИСКА ЛАМПА FOLOMOV 18650S FOLOMOV

Број на Артикл: 18650S
ден 2.490,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

  • 54,4 мм долга и тежи само 30 г. 
  • Изработена од аеро-алуминиумска легура, со јонизирана завршница од трет степен
  • Максимална светлина од 960 лумени.
  • Магнет за прицврстување на метални делови
  • Мултифункционален дизајн со страничен прекинувач, овозможува осветлување и употреба во тактички режим
  • 5 Режими на осветлување, различни типови за различни прилики
  • Режими Strobe, SOS и светилник. Корисно во итни ситуации.
  • Заштита од реверзибилен поларитет
  • Заштита од прегревање, го заштитува внатрешното коло и го продолжува работниот век на електронските компоненти
  • IPX8 степен на водоотпорност

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти