Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

БАТЕРИСКА ЛАМПА 3-IN-1 LED MINI FLASHLIGHT BLACK Nite Ize

Број на Артикл: NL1A/01/R7
ден 690,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Карактеристики:

 • Ламба, фенер, Сигурносно светло
 • Два модули на работа HIGH и LOW светлосни излезни режими
 • Безбедното светло има одлични режими за излез, FLASH и SOS светлина
 • Достапно во црвена, црна, сина и зелена боја
 • LED Боја: Бела; Безбедно светло LED боја: црвена
 • Режимот на фенер е лесно достапен со повлекување на светлото нагоре од телото на светлината
 • Лумени: 80 High, 15 Low
 • Време на работа: од 2 до 9 часа 25 минути
 • Ефективен опсег: 164 стапки (50 метри)
 • Тип на батерија: вклучена е 1-AA алкална батерија
 • Трајно алуминиумско тело
 • Заден отвор за јаже
 • Вертикално поставувањена главата или на опашката
 • Димензии: 114 mm x 30 mm
 • Тежина: 77 g

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти