Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Јакна US At-Digital Style M65 Field Jacket Mil-Tec

Број на Артикл: 10315070
ден 4.100,00
НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Двослојната јакна во at-digital варијација е одлична за да ја задржи вашата топлина. Јакната е составена од 2 слоја од кои едниот (термо) слој може дополнително да се отстрани. Јакната има скриен преден патент со 4 предни големи џебови со покривка. Дополнително може да се стегнат отворите кај ракавите и појасот, и качулката да се скрие во јаката на јакната.

 

  • Површински материјал: 65% Полиестер, 35% Памук
  • Материјал на внатрешен дел: 100% Полиестер

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти