Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Јакна Tactical Softshell Jacket Black Highlander

Број на Артикл: JAC067-BK
ден 4.490,00
НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Лесна и со мембрани за подобар проток на воздух, тактичката јакна од Хајлендер е направена од водоотопрна AB-TEX ткаенина и доаѓа со патент во 2 правци, скриена качулка и џепови со патенти. Дизајнот е збогатен со дополнителна изолација од крзно за поголем комфорт и подобар стилски изглед. Издржлива и одлична за пешачење, трчање, планинарење, јакна кога ќе го одржи корисникот топол и сув без разлика на времето.

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти