Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЈАКНА SUMMIT SOFTSHELL JACKET Condor

Број на Артикл: 602
ден 8.390,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Condor Smmit е направена од трослоен материјал за да спречи навлегување на вода, да го ослободи вишокот на влажност и да даде дишливост и удобност додека ја задржува топлината. Оваа јакна е практична и удобна.

Карактеристики:

  • Исправена јака поставена со вештачко крзно
  • Џебови на горниот и долниот дел на рацете
  • Вертикални градни џебови
  • Два удобни џебови за раце
  • Две места за печеви на рамениците
  • Два внатрешни џеба
  • Зајакнати лакти
  • Прилагодлива половина
  • YKK® патент

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти