Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЈАКНА MAGNUM WOLF Magnum-Iguana Group

Број на Артикл: 49451
ден 8.590,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Корисна Информација

На терен, мора да имате јакна која ќе биде удобна и топла при секакви временски услови, како што е Magnum WOLF. Благодарение на водоотпорната мембрана, TEC-PROOF ефективно штити од влага при умерен дожд. Дополнителна заштита од ветер ја прави особено привлечна.

Карактеристики:

  • Материјал: 100% најлон
  • водоотпорна и дишлива TEC-PROOF 5,000 мембрана
  • постава за термална заштита
  • ленти за прилагодување
  • отстранлива престилка за снег
  • два карго џебови
  • панели за легитимација

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти