Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЈАКНА MAGNUM ESSENTIAL FLEECE Magnum-Iguana Group

Број на Артикл: 43171
ден 1.990,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Едноставната Magnum ESSENTIAL е незаменлива кога ви треба термална заштита и неограничена слобода за движење. Иако дава добра заштита од ладно време, материјалот е дишлив и при интензивни алтивности. Од тактична гледна точка, ова е најдобар избор за дневни и активности на терен.

Карактеристики:

  • Материјал: 100% полиестер, 280 g/m2
  • два главни џебови
  • панел за легитимација на левото рамо
  • дишлив материјал
  • исправена јака

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти