Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Јакна Hunting Jacket Camo Mil-Tec

Број на Артикл: 11959068
ден 3.300,00
НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Удобна, топла, водоотпорна и се разбира тивка, оваа јакна е вашиот нов партнер во лов. Изработена од 80% полиестер и 20% памук ќе ве одржи топли и заштитени. Јакната располага со 4 големи џебови, скриен преден патент кој ја закопчува јакната, затегачи на ракавите, појасот и на јаката од јакната и качулка која може да се извади од јаката на јакната.

 

  • Површински материјал: 80% Полиестер, 20% Памук
  • Материјал на внатрешен дел: 100% Полиестер

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти