Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЈАКНА HIG 3.0 G-LOFT JACKET CARINTHIA

Број на Артикл: MG3
ден 19.990,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

ЈАКНА СО ГОЛЕМА ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА

Новата HIG 3.0 серија е создадена во соработка со специјалните единици. Особено е посветено внимание на оптимален крој, робусност и решение за детали. Зајакнати рамена и лакти го продолжува животниот век на јакната. Материјалот е водоотпорен а капата се мести во 3 насоки и се чува во јаката поради што јакната е мултифункционална.

КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Прилагодлива капа во 3 насоки, се чува во јака
  • Систем за вентилација и страничен пристап
  • Водоотпорен двонасолен патент со покривка и заштита на брада
  • 2 големи надворешни џебови поставени со вештачко руно
  • 2 голем внатрешен џеб
  • 2 помали џебови на ракавите со лепенка за печеви
  • 1 маџ џеб на предниод дел од ракавот
  • Вклучена е торба за чување и компресија

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти