Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЈАКНА HARDSHELL JACKET BREATHABLE Mil-Tec

Број на Артикл: 106240
ден 4.190,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Трослојна постава:

 • Прв слој: 100% полиестер
 • Втор слој: дишлива термопластична полиуретанска мембрана
 • Трет слој: 100% полиестер (мрежа)
 • Водоотпорност: 5.000 g/m²/24 h
 • дишлива и водоотпорна
 • 2 градни џебови со патент
 • 2 странични џебови со патент
 • внатрешен џеб со патент
 • 2 мали џебови на ракавиците со патент
 • преден патент со штитник за брада
 • прилагодливи манжетни
 • дел за печеви
 • качулка со граничник
 • вентилација под мишките со патент
 • голем заден џеб со два патенти

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти