Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЈАКНА ALPHA TACTICAL JACKET - GRID FLEECE Helikon-Tex

Број на Артикл: BL-ALT
ден 3.990,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Основен изолационен слој Urban Tactical Line®, може да се носи во комбинација или посебно. Лесна за пакување, може да се носи во ранец или торбичка, овозможува топлинска изолација дури во најладните денови, а истовремено овозможува и ослободување на вишокот на топлина и влага (пот) што се излачува за време на движење.

Јакната има 5 џебови со патенти:

  • два класични по страните
  • два на градите
  • еден на ракавот

Спецификации:

  • Модел: Класична такатичка јакна, Slim fit модел
  • Ткаенина: 100% полиестер
  • Производител: Helikon-Tex, Полска
  • Тежина: 650 gr

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти