Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЈАКНА 5.11 TORRENT JACKET 5.11

Број на Артикл: 48130
ден 5.590,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

 Дизајниранa од лица овластени да носат прикриено оружје, оваа јакна може да се носи секаде. Torrent Jacket има веб / MOLLE платформа за прикривање на огнено оружје и / или шаржери и удобен крој кој овозможува брзо движење.

Кога станува збор за носење на скриено оружје или само "кул" 5.11 тактички изглед, нема ништо подобро од 5.11 Torrent Jacket бидејќи ви овозможува да се вклопите во било која средина. Во посебната постава може да се скрие оружје и 1-2 шаржери. 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти